Butcher Category: Prodejny v areálu

Prodej a montáž veškeré elektroniky do automobilů  – alarmy, autorádia, reproduktory, denní svícení, subwoofery, navigace, dveřní zavírání apod. Jsme na trhu již 24 let. Navštivte náš eshop.

Prodejna autodílů, autodoplňků, koberců a van do kufrů, tuningové vybavení, baterie, poklice, výfuky, oleje, nálepky, tuning vybavení.

Firma specializující se na potah karoserií carbonovou folií, dále prodej a montáž tuningových doplňků, eshop

 

Nově nabízí službu zprostředkování ekologické likvidace osobních i nákladních vozidel, všech značek včetně nákladních aut či jiných strojů. Dále nabízí  výkup starších vozidel k prodeji nebo k likvidaci a vyřízení všech dokladů s ekolikvidací spojených. Pro rychlý kontakt volejte:  605 908 653

Prodejna v zadním prostoru burzy nabízí široký sortiment použitých náhradních dílů, na všechny typy vozidel, dále nabízí prodej pneumatik, karosérií, volantů, zrcátek apod.

 

Volejte tel. č. 736 736 172 nebo 732 384 610

Dlouholetá firma v areálu burzy Surf a ski box specializující se na prodej i půjčovnu střešních nosičů, boxů a nosičů kol všech druhů na všechny typy vozidel. Také prodej a montáž tažného zařízení. Bazar i půjčovna nosičů, autoboxů, sněhových řetězů. Nově prodejna a půjčovna lyží a vybavení na kola.